Surdulica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubila muža tanga-gaćicama !

4 posters

Go down

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty Ubila muža tanga-gaćicama !

Post  mimabaka Fri Jan 23, 2009 1:47 pm

Amerikanka Sara Martin je, u želji da iznenadi muža, kod njega izazvala zastoj srca i smrt. Sara Martin, teška 150 kilograma, želeći da iznenadi muža, obukla je tanga-gaćice, od čega je njemu zastalo srce. Policija je tridesetosmogodišnju Saru, zbog sumnje da je izvršila ubistvo,

zadržala u pritvoru. Policajac Robert Kanon je izjavio: „Nemojte mi govoriti da nije bila svesna kako je grozan pogled na njenu zadnjicu. Osim toga, znala je da njen muž ima teškoće sa srcem. Ako pitate mene, radi se o planiranom ubistvu”. Kada je policija stigla na mesto događaja, Markus Martin je ležao na leđima, deformisanog lica i očiju velikih kao golf-loptice.

„Očigledno je video nešto što nije smeo. Kada smo ušli u kuhinju i ugledali ženu kako plače, znali smo šta je to bilo”, rekao je policajac i dodao da su udovicu ljubazno zamolili da obuče pantalone.

„Samo sam htela seks”

Sara Martin smatra da su policajci bili bezobrazni i da ne zna zašto su je uhapsili. „Markusa sam samo želela da iznenadim za našu osmu godišnjicu. Možda sam malo preterala, ali nisam htela da ga ubijem. Samo sam htela da malo oživim naš seksualni život jer već nekoliko godina nismo imali polne odnose. Mom mužu su smetali moji kilogrami”, kaže ona. Kao dokaz da se nije radilo o ubistvu, Sara Martin je policiji dala video-kasetu na kojoj je snimila iznenađenje koje je napravila.

mimabaka
Pocetnik
Pocetnik

Posts : 9
Join date : 2009-01-23

Back to top Go down

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty Re: Ubila muža tanga-gaćicama !

Post  Pedjoli Sat Jan 24, 2009 4:38 am

xaxaxaxa pa i ja bi umreo da sam gu vido!
Pedjoli
Pedjoli
Pocasni gost
Pocasni gost

Posts : 120
Join date : 2009-01-13

Back to top Go down

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty Re: Ubila muža tanga-gaćicama !

Post  Jole Sat Jan 24, 2009 8:46 pm

Ubila muža tanga-gaćicama ! BigMamasHouseGiganticRedPanties - odmah,smesta i na licu mesta!
Jole
Jole
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik

Posts : 158
Join date : 2009-01-21
Age : 33
Location : Vladicin Han

Back to top Go down

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty Re: Ubila muža tanga-gaćicama !

Post  Mimy92 Fri Jan 30, 2009 1:48 pm

Gospode Boze, ubila je neduznog coveka...
Mimy92
Mimy92
Buduca legenda
Buduca legenda

Posts : 503
Join date : 2009-01-15
Age : 31
Location : Surdulica, Srbija

Back to top Go down

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty Re: Ubila muža tanga-gaćicama !

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum